domy drewniane logo firmy

 

Kontakt:

E'mail:

bastpol@bastpol.com.pl

Tel/fax:

022  752-23-75

Kom:

0  605 030 741

0  601 260 313domy drewniane całoroczne oferta

domki drewniane

domy kanadyjskie

elewacje drewniane, elewacje z drewna

Przed przyjazdem do firmy

prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania !!!


Domek drewniany z poddaszem Lima

Powierzchnia użytkowa domu
56,17 m2
Powierzchnia zabudowy
61,35 m2
Max. wysokość w kalenicy
7,11 m
Gabaryty działki
15,45m x 15,65m
Kubatura
306m3

Domek letniskowy Lima jest dostępny także w wersji całorocznej. Budynek nie jest podpiwniczony, ale jego atutem jest zapewne fakt, iż posiada poddasze. Wejście zostało umieszczone w niewielkim pseudoryzalicie, tworzącym dodatkową przestrzeń wewnątrz domu. Elewacja boczna lewa została rozbudowana o zadaszony taras – miejsce szczególnie ważne, gdy potrzebujemy wypoczynku na świeżym powietrzu.

Do domu wchodzimy przez, umieszczony we wspomnianym pseudoryzalicie, wiatrołap, w którym można urządzić schowek na zbędne wewnątrz sprzęty. Następnie przechodzimy do komunikacji, z której możemy się udać w dowolne miejsce parteru.
Od strony południowo-wschodniej domu mamy łazienkę z miejscem na wannę. Kolejnym pomieszczeniem w tej części domu jest, oddzielona od reszty pomieszczeń, kuchnia.
Z komunikacji można także przejść do obszernego pokoju dziennego, gdzie dodatkowo został wydzielony aneks sypialny. Tutaj także zostało przewidziane wyjście na obszerny taras
z wyjściem do ogrodu.

Poddasze natomiast to ciekawa kombinacja niezwykle funkcjonalnych pomieszczeń. Przewidziano tutaj miejsce na obszerną sypialnię, której okna wychodzą na zachód.
Po przeciwnej stronie zaprojektowano mniejszy pokój, który możemy zaadaptować
w dowolny sposób – przeznaczając go na kolejną sypialnię, czy też zaciszne miejsce pracy. Mamy tutaj jeszcze pomieszczenie gospodarcze, przydatne w każdym domku letniskowym. Umieszczenie go na piętrze, może pomóc w chronieniu przed złodziejami przechowywanego tu sprzętu.
Projekt Lima jest rozwiązaniem całkowicie satysfakcjonującym dla kilkuosobowej rodziny, pragnącej wygodnego domku letniskowego.

 

OFERTA CENOWA
Projekt 1600,00 pln+vat
Stan surowy otwarty 37 000 ,00 pln+vat
Stan surowy zamknięty 67 000 ,00 pln+vat
Stan developerski -------------------

opis stanu surowego otwartego

opis stanu surowego zamkniętego

 

 

Rzut parteru


Powierzchnia tarasu - 14,85 m2

Rzut poddasza